صندلی مدیریتی

صندلی مدیریتی

صندلی مدیریتی

Blog Article


تمامی صندلی های اداری موجود در بازار دارای استانداردهای مشخصی می باشند که با توجه به این استانداردها خیلی راحت و آسان می توانید صندلی اداری که مد نظرتان می باشد را انتخاب و خریداری کنید. درباره استانداردهای مربوط به صندلی های مدیریتی باید بگوییم که در قسمت پایین کمر این صندلی پشتیبانی برای گودی کمر طراحی شده است که در برخی از مدل های آن قابل تنظیم می باشد.

این بخش استاندارد در صندلی های مدیریتی کمک خواهد کرد تا در طولانی مدت آسیب های زیادی به کمر وارد نشود و شما دچار بیماری هایی همچون دیسک کمر نشوید. پس دقت داشته باشید تا در زمان خرید صندلی مدیریتی، گزینه ای که انتخاب می کنید دارای قسمت هایی همچون پشتی صندلی، عرض و ارتفاع نشیمنگاه، زاویه پشتی و نشیمن گاه و کنترل میزان سفتی صندلی را دارا باشد و قابلیت تنظیم این بخش ها را هم داشته باشد.

در ضمن فراموش نکنید یکی از استانداردهایی که باید برای انتخاب این صندلی ها مد نظر داشته باشید چرخ های آن می باشد. صندلی های مدیریتی چرخ دارد به گونه ای طراحی شده اند که با توجه به نوع کفپوش اتاق کار قابل استفاده می باشند.

نکات مهم در هنگام خرید صندلی مدیریت
اما از سری نکات مهمی که نیاز است برای انتخاب و خرید صندلی اداری از نوع مدیریتی مد نظر داشته باشید به شرح زیر می باشند.

تکیه گاه صندلی باید قابل تنظیم باشد و پشتی به راحتی در گودی کمر قرار بگیرد.
پاها باید به صورت صاف روی زمین قرار بگیرند.
دستی صندلی مدیریتی باید هم تراز با میز کار باشد تا از درد شانه جلوگیری کند.
در هنگام نشستن بر روی صندلی مرکز کامپیوتر درست مقابل چشم ها باشد.
فاصله نشیمن تا زانو حداقل ۵ و حداکثر ۱۵ سانتی متر باشد.
ارتفاع صندلی مدیریتی با اهرم تنظیم به راحتی قابل تغییر است ارتفاع مناسب ۴۰.۵ تا ۵۳.۳۰ سانتی متر از سطح می باشد.
پهنای نشیمنگاه در صندلی مدیریتی ارگونومیک ۳۰ تا ۴۸ سانتی متر است که ستون فقرات را کاملا پوشش می دهد.
خرید اینترنتی صندلی مدیریتی اداری
گاهی پیش می آید که شما به دلیل مشغله کاری که دارید امکان خرید حضوری را ندارید و به دنبال خرید آنلاین از سایت های معتبر هستید تا بتوانید از بین تنوع محصولی بالایی که دارند صندلی مدیریتی دلخواه خود را انتخاب و خریداری کنید. به شما پیشنهاد می کنیم از فروشگاه اینترنتی گلدسیت دیدن نمایید و متناسب با سلیقه و دکوراسیونی که دارید از بین رنگ ها و مدل های مختلفی که دارند، انتخاب خود را انجام داده و خرید کنید.

خرید آنلاین صندلی اداری
آموزش خرید اینترنتی از فروشگاه گلدسیت

همانطور که می دانید برای چیدمان اداره ها از میز و صندلی اداری استفاده می کنند و باید به گونه ای خریداری کنید که تمام اصول ارگونومی و استاندارد ها را رعایت کند تا افراد در زمان استفاده کردن دچار مشکلی نشوند و بتوانند برای ساعت های طولانی و بدون هیچ مشکلی از از آن استفاده کنند.

مدل و یا طراحی صندلی مدیریت باید با دکوراسیون اداری یا فضای کار هماهنگ باشد.
ارتفاع دسته صندلی باید با ارتفاع میز مدیریت تداخل نداشته باشد.
جنس پارچه و یا چرم صندلی مدیریت باید از جنس خوب و فاقد بو و عدم تغییر رنگ باشد.
برای کفی و پشتی صندلی باید از جنس فوم سرد مرغوب استفاده شود
به ارگونومیک بودن آن نیز توجه داشته باشید تا در طولانی مدت دچار آسیب جسمی نشوید.
مواردی که در این بخش به آن ها اشاره کرده ایم تنها چند نکته از مهم ترین نکاتی هستند که باید در زمان خرید بهترین صندلی اداری مدیریتی با کیفیت و مناسب به آن ها توجه زیادی داشته باشید.
این نکته مهم را به خاطر داشته باشید که هیچ وقت به سراغ صندل های ارزان قیمت نباشید زیرا که باعث می شوند صدمات جسمانی برای شما به وجود آیند که گاها جبران ناپذیر می باشند.

صندلی های اداری گلدسیت با استاندارد ملی

Report this page